Vítejte na stránkách Apartmánů U Lesa

 

Připravili jsme pro vás 8 nových apartmánů v obci Dolní Morava.

 

Apartmány U Lesa se nacházejí v Horském resortu Dolní Morava. V těsné blízkosti budete mít areál Sněžník se všemi jeho atrakcemi. Zároveň si budete moci užívat i naprostého klidu a šumění lesa díky skvělé poloze našeho apartmánového domu.

Resort Dolní Morava je moderní, rychle se rozvíjející středisko s pravděpodobně nejširší nabídkou letních i zimních aktivit v ČR. Za zmínku stojí nejdelší bobová dráha ve střední Evropě nebo Mamutíkův park. Po celý rok se zde nebudou nudit návštěvníci žádné věkové kategorie.

V tomto moderním středisku vybudovaném pod Králickým Sněžníkem jsme pro vás připravili ubytování v 8 apartmánech. Tyto poskytují veškerý dostupný komfort, jako jsou kompletně vybavené kuchyně, na míru zhotovený nábytek, klimatizace a mnoho dalšího. Samozřejmostí je možnost nabíjení pro vaše elektrokola a elektromobily.

Design každého z našich apartmánů je inspirován jinou částí tohoto krásného horského regionu. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči a věříme, že se budete rádi vracet.